• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Duvar Kağıdı Kaplama

Duvar Kağıdı Kaplama

Duvar kağıdı kaplama son yıllarda oldukça rağbet görür hale gelmiştir. İnsanın temel ihtiyaçlarından birini sağlayan evlerimizin konforu yaşam kalitemizi direkt olarak etkiler. Ayrıca iş ortamları, sosyal alanlar, büyük tesisler gibi insanın olduğu her alanda dekorasyon oldukça önemlidir. Bu noktada devreye duvar kağıdı kaplama seçenekleri girer.

Onlarca farklı sınıfta yüzlerce modelin uygulanabileceği duvar kağıdı kaplama son yıllarda oldukça revaçta hale gelmiştir. Yıllar önce sadece lüks konutlarda kullanılan bu sistem artık her evde ana dekorasyon malzemesi olarak hayatımıza girmiştir.

Piyasada yaygınlaşmasının ana sebebi fiyatların uygun hale gelmesidir. Eski yıllarda çok fazla çeşidin bulunmadığı sektörde, talebe uygun sürekli yeni modeller ve uygulamalar piyasaya sürülmektedir. Rekabetin artması müşteriye olumlu yansımış fiyatlarda oldukça yüksek indirimler sağlanmıştır. Ayrıca çeşitliliğin de artması her zevke uygun bir model ve uygulamayı gündeme getirmiştir.

Duvar Kâğıdı Çeşitleri

Günümüzde her zevke uygun bir model ve uygulama bulmak mümkündür. Adeta sanatsal bir çalışma hassasiyetinde uygulanan sistemde beş ana sınıfta üretim yapılmaktadır.

Emboss Duvar Kâğıdı: Uzun zamandır kullanılan tek katman kağıt hamurundan oluşan çeşittir.
Vinly Duvar Kağıdı: Üst katmanı plastik esaslı vinly yüzey üzerinde baskılı, altında ise kağıt hamuru yada non-woven ( elyaf ) tabanlı şeklindedir.

Flock Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinly üzerine kabartmalı kadife dokusu olup altında ise kağıt hamuru yada non-woven tabanlı şeklindedir.

Boyanabilir Duvar Kâğıdı: Vinly ve Shaom karışımı kabartmalı yüzeyden oluşan bir defadan fazla boyanabilen ürünlerdir.

Tekstil Tabanlı Duvar Kâğıdı: Plastik esaslı vinly olarak tek katmandan oluşan yoğun kullanımlı alanlar için darbelere karşı dayanıklı duvar kâğıtlarıdır.

Duvar Kağıdı Kaplama Aşamaları

Duvar kâğıdı kaplama sadece doğru modeli seçerek uygulama değildir. Uzmanlık ve hassasiyet isteyen bir süreçtir. Uzman ekibimiz ile uygulamanın her aşamasında profesyonel hizmet vermekteyiz.

İlk aşama tespittir: Öncelikle müşterinin talepleri dinlerin ve uygulanacak ortamda keşif yapılır. Müşterinin zevki de ön planda tutularak seçenekler sunulur. Uzman ekibimizin de tavsiyeleri doğru uygulama modeline karar vermekte etkendir.

Uygulama: Uygulama aşamasında uzman ekibimiz maksimum hassasiyet ile ve kaliteli malzeme kullanarak adeta sanatsal bir çalışma çerçevesinde memnuniyete en uygun işlem yapılır.