• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Duvar Kağıdı Uygulama

Duvar Kağıdı Uygulama

Duvar kağıdı uygulama ile özellikle son yıllarda her mekânın duvarları adeta sanat gösterisi haline gelmiştir. Evdeki mutluluk konfordan geçer. Konfor ise zevkle dekore edilmiş ortamlar demektir.

Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile ihtiyacınız olan her alternatif için hizmet vermekteyiz. Duvar kağıdı uygulama birçok süreci içinde barındırır. Bu sebeple uzman bir ekip ile çalışmak her zaman önemlidir.

Uygulama birçok aşamadan meydana gelir;
Karar aşaması: Öncelikle kaplama yapılacak duvar incelenir. Bu alana ne tür duvar kâğıtlarının uygun olacağı listelenir. Mekânın sahibinin de istekleri dinlenerek ortak bir model kararı verilir. Karar verilirken; müşterinin zevkleri, istekleri beklentisinin yanında, ortamın ışık düzeni ve en uygun malzeme için tercihler sunulur.

Malzeme seçimi: Karar verildikten sonra kaplanacak duvar kâğıdının cinsi belirlenir. Bu noktada en önemli konu kalitedir. Uzun yıllar duvarlarımızda yer alacak bir kaplamanın kaliteli olması kullanım kolaylığını da beraberinde getirir. Ucuz diye tercih edilecek bir ürün kısa sürede sorunlara sebep olacaktır. Malzeme seçiminden sonra farklı renk ve desen tercihlerinin de küçük parçalar halinde duvar üzerinde duruşuna bakılarak en uygun model seçilir.

Kaplama aşaması: Duvarlarınızı ekip olarak tuval gibi görüyoruz. İşimizi ciddiyet ve sanat eseri gibi uzman ekibimiz ile uyguluyoruz. Malzemenin kalitesinin yanında işçilik açısından da en yüksek standartlarda çalışıyoruz. Uygulamanın her aşamasında ışık ve görünüş testleri yapılarak doğru yansıma sürekli kontrol edilir. Kaplama malzemesinin yanı sıra duvar ile kâğıt arasında kullanılan yapıştırıcı maddelerinde gerek sağlık açısından gerekse de uzun kullanıma uygun olması ilk sıradadır.

Son kontroller: Kaplama bittikten sonra farklı ışıklarda görünüş testi yapılır. Duvar kâğıdının cinsine göre de ekstra testler uygulanarak en doğru işlemin yapıldığı onaylanır. Kullanım esnasında dikkat edilecek hususlar incelikle anlatılır ve teslim edilir.

Duvar kağıdı uygulama ustalık ister, hassasiyet ister, tecrübe ister. Duvar Kağıt Ustam ekibi olarak yılların oluşturduğu tecrübelerimizi mekânlarınıza en doğru şekilde yansıtarak maksimum memnuniyetinizi hedefliyoruz.
En kaliteli malzemeleri ustalıkla sunarak evlerinizin konforu için hizmet ediyoruz. Kalite asla tesadüf değildir.