• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Adalar Duvar Kağıdı Ustası

Adalar Duvar Kağıdı Ustası

Adalar Duvar Kağıdı Ustası olarak kaliteli duvar kağıdı kaplama hizmeti vermekteyiz. Adalar İstanbul’un tarihi ve turistik açıdan zengin bölgeleridir. Yerleşik yaşayanların yanı sıra bolca turist ziyareti alması sebebiyle yılın her mevsimi kalabalıktır.

Duvar kağıdı kaplama artık tüm mekanlarda sıkça tercih edilmektedir. En kaliteli kullanım için doğru modeli seçmek önemlidir. Firma olarak seçim aşamasından uygulamaya, kullanım desteğinden garanti hizmetlerine kadar her aşamada yanınızdayız.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

Emboss Duvar Kâğıdı: Uzun zamandır kullanılan tek katman kâğıt hamurundan oluşan çeşittir. Klasik duvar kağıdı da olarak bilinen bu model en çok tercih edilenler arasındadır. Özellikle evlerde sıkça kullanılmasının bir sebebi de fiyatlarının diğer çeşitlere göre uygun olmasıdır. Kâğıdın kalitesine göre fiyatları değişse de orta düzeyde bir tüketici için idealdir.

Vınly Duvar Kağıdı: Üst katmanı plastik esaslı vinly yüzey üzerinde baskılı, altında ise kağıt hamuru yada non-woven ( elyaf ) tabanlı şeklindedir. Bir üst seviye tüketicilerin tercihi çeşittir. Kullanım ömrü daha uzun olan bu model, Adalar duvar kağıdı ustası tarafından yeni yapılarda oldukça sık kullanılmaktadır.

Flock Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinly üzerine kabartmalı kadife dokusu olup altında ise kağıt hamuru yada non-woven tabanlı şeklindedir. Özel beğeniler için sıkça tercih edilmektedir. Düz bir desen yerine kabartmalı alternatifler tercih edenler için uygun bir çeşittir. 3 boyutlu kaplamalar için genelde bu çeşit duvar kağıdı kullanılmaktadır.

Boyanabilir Duvar Kâğıdı: Vinly ve Shaom karışımı kabartmalı yüzeyden oluşan bir defadan fazla boyanabilen ürünlerdir. Duvar kâğıdı üretim teknolojisinin en üst sınıfında bulunan çeşittir. Özellikle duvar zemini yani beton zemin yerine farklı kabartmalar ile oluşan çalışmalar için sıkça tercih edilir. Boyanabilir olması sebebiyle kullanım ömrü en uzun olan çeşittir.

Tekstil Tabanlı Duvar Kâğıdı: Plastik esaslı vinly olarak tek katmandan oluşan yoğun kullanımlı alanlar için darbelere karşı dayanıklı duvar kâğıtlarıdır. Bu çeşit daha çok insanların toplu halde bulunduğu mekânlarda kullanılır. Temizliğinin de kolay olması sebebi ile, hastane, okul gibi mekanlarda sıkça kullanılmaktadır.

Yaşam ortamlarınızın konforu için Adalar duvar kağıdı ustası olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Unutmayın kalite asla tesadüf değildir.