• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Arnavutköy Duvar Kağıdı Ustası

Arnavutköy Duvar Kağıdı Ustası

Arnavutköy Duvar Kağıdı Ustası arıyorsanız Duvar Kağıt Ustam ekibi hizmetinizde. Arnavutköy tarihi, her ne kadar Trikos kalesiyle anılmakta ise de Sazlıbosna-Kayabaşı yolunun doğusunda Filiboz Viranlığı (Filiboz Çiftliği) mevkiinde, tarihte çok da fazla adı geçmeyen antik bir yerleşimin varlığı belirlenmiştir. Bu bağlamda Arnavutköy sınırları içinde en eski yerleşim birimi, Sazlıbosna-Kayabaşı yolunun doğusunda Filiboz Viranlığı (Filiboz Çiftliği) olarak adlandırılan antik Filiboz şehridir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ilçede duvar kağıdı kaplama hizmeti vermekteyiz.

Duvar kağıdı kaplama yaşam ve konfor alanımız olan evlerde sıklıkta tercih edilmektedir. Piyasada çeşitliliğin artması ile fiyatların uygun hale gelmesi tercih yoğunluğunu artırmıştır. Duvarlar artık bir ressamın tuvali gibi görülmekte onlarca farklı seçenek ve desenler ile bezenmektedir.

Duvar kağıdı kaplamanın birçok avantajı vardır. Duvar boyama ile elde edilemeyecek desenler, dokular, görüntü Duvar Kağıdı kaplama ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

Duvar kağıdı kaplama yaptırırken birkaç noktaya dikkat edilmelidir. Duvar dağıdı kalitesi en önemli konudur. Uzun yıllar kullanılması gereken kaplamaların kolay yıpranmaması, temizlik mümkün olması ve renk/desen uyumluluğu önemlidir. Ayrıca alınan hizmetin de aynı kalitede olması gereklidir. Kaplama esnasında kullanılacak doğru yapıştırıcılar uzun yıllar verimli kullanımı sağlar.

Özellikle son yıllarda moda olmuş 3 boyutlu kaplamalar evlerimize yâda mekânlara farklı bir hava katmaktadır. Arzu edilen bir manzara yâda desen özel kaplama malzemeleri ile duvarlarımıza uygulanmaktadır. 3 boyutlu kaplamada hassas çalışma gereklidir. Bu sebeple tecrübeli ve işini sanat gibi gören ustalar ile çalışmalıdır. Arnavutköy Duvar Kağıdı Ustası olarak tüm 3 boyutlu uygulamaları en doğru şekilde yapmaktayız.

Uygulama öncesi mekân analizi yapılır. Işık kaynağı ve duvarın yapısı da değerlendirilerek müşterimizin tercihleri çerçevesinde seçim yapılır. Akabinde kaliteli ve uygun fiyatlı 3 boyutlu duvar Kağıdı ile uygulama yapılır. Gerekli görüldüğü hallerde ışıklandır hizmeti çerçevesinde uygulama tamamlanır.

Firmamızın tüm Duvar kağıdı çeşitleri sağlığa uygunluk belgesi almış olup, kullanılan malzemeler de en kaliteli sınıftan seçilmektedir.

Yaşam ortamlarınızın konforu için Arnavutköy Duvar Kağıdı Ustası olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Unutmayın kalite asla tesadüf değildir.