• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Avcılar Duvar Kağıdı Ustası

Avcılar Duvar Kağıdı Ustası

Avcılar Duvar Kağıdı Ustası olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz. Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiştir. İstanbul’un eski yerleşim yerlerinden biri olan Avcılar aynı zamanda ticari olarak ta oldukça yoğun nüfus barındırmaktadır.

Duvar kağıdı kaplama son yıllarda birçok tüketici tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Fiyatların uygun olması ve alternatif üretimlerin artması tercih oranına katkıda bulunmuştur.

Duvar kağıdı kaplamasını uzun ömürlü kullanmak için uygulamanın en doğru şekilde yapılması gereklidir. Avcılar Duvar Kağıdı ustası olarak uygulamanın her aşamasında en kaliteli hizmet için hazırız.

Duvar Kağıdı Uygulama Aşamaları

Karar aşaması: Öncelikle kaplama yapılacak duvar incelenir. Bu alana ne tür duvar Kağıtlarının uygun olacağı listelenir. Mekânın sahibinin de istekleri dinlenerek ortak bir model kararı verilir. Karar verilirken; müşterinin zevkleri, istekleri beklentisinin yanında, ortamın ışık düzeni ve en uygun malzeme için tercihler sunulur.

Malzeme seçimi: Karar verildikten sonra kaplanacak duvar Kağıdının cinsi belirlenir. Bu noktada en önemli konu kalitedir. Uzun yıllar duvarlarımızda yer alacak bir kaplamanın kaliteli olması kullanım kolaylığını da beraberinde getirir. Ucuz diye tercih edilecek bir ürün kısa sürede sorunlara sebep olacaktır. Malzeme seçiminden sonra farklı renk ve desen tercihlerinin de küçük parçalar halinde duvar üzerinde duruşuna bakılarak en uygun model seçilir.

Kaplama aşaması: Duvarlarınızı ekip olarak tuval gibi görüyoruz. İşimizi ciddiyet ve sanat eseri gibi uzman ekibimiz ile uyguluyoruz. Malzemenin kalitesinin yanında işçilik açısından da en yüksek standartlarda çalışıyoruz. Uygulamanın her aşamasında ışık ve görünüş testleri yapılarak doğru yansıma sürekli kontrol edilir. Kaplama malzemesinin yanı sıra duvar ile Kağıt arasında kullanılan yapıştırıcı maddelerinde gerek sağlık açısından gerekse de uzun kullanıma uygun olması ilk sıradadır.

Son kontroller: Kaplama bittikten sonra farklı ışıklarda görünüş testi yapılır. Duvar Kağıdının cinsine göre de ekstra testler uygulanarak en doğru işlemin yapıldığı onaylanır. Kullanım esnasında dikkat edilecek hususlar Avcılar duvar kağıdı ustası tarafından incelikle anlatılır ve teslim edilir.