• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Bağcılar Duvar Kağıdı Ustası

Bağcılar Duvar Kağıdı Ustası

Bağcılar Duvar Kağıdı Ustası arayan Bağcılar sakinlerinin hizmetindeyiz. Bağcılar, Osmanlı döneminde Rum ahalinin yaşadığı Mahmutbey Nahiyesi´nin köylerinden biriydi. Mahmutbey Nahiyesi 1950´li yıllarda içinde jandarma karakolu, sağlık merkezi, eczanesi, postanesi, elektrik birliği, sineması, misafirhanesi, köy muhtarlığı ve okul müdürlüğü lojmanı bulunan bir köy konağına sahipti.

1990´lı yıllara gelindiğinde hiç bir alt yapısı olmayan, çamur içinde yüzen sokakları ve caddeleriyle büyük bir köy hüviyetine bürünmüştü. Bağcılar, 1992 yılına kadar Bakırköy Belediyesi´ne bağlı bir yerleşim birimi iken Kirazlı, Güneşli ve Mahmutbey semtlerinin birleştirilmesi sonucu 3806 sayılı yasa ile müstakil belediye ve ilçe haline getirilmiştir.

Onlarca farklı sınıfta yüzlerce modelin uygulanabileceği duvar kağıdı kaplama son yıllarda oldukça revaçta hale gelmiştir. Yıllar önce sadece lüks konutlarda kullanılan bu sistem artık her evde ana dekorasyon malzemesi olarak hayatımıza girmiştir.

Piyasada yaygınlaşmasının ana sebebi fiyatların uygun hale gelmesidir. Eski yıllarda çok fazla çeşidin bulunmadığı sektörde, talebe uygun sürekli yeni modeller ve uygulamalar piyasaya sürülmektedir. Rekabetin artması müşteriye olumlu yansımış fiyatlarda oldukça yüksek indirimler sağlanmıştır. Ayrıca çeşitliliğin de artması her zevke uygun bir model ve uygulamayı gündeme getirmiştir.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

Günümüzde her zevke uygun bir model ve uygulama bulmak mümkündür. Adeta sanatsal bir çalışma hassasiyetinde Bağcılar duvar kağıdı ustası tarafından uygulanan sistemde beş ana sınıfta üretim yapılmaktadır.

Emboss Duvar Kağıdı: Uzun zamandır kullanılan tek katman kağıt hamurundan oluşan çeşittir.

Vinly Duvar Kağıdı: Üst katmanı plastik esaslı vinly yüzey üzerinde baskılı, altında ise kağıt hamuru yada non-woven ( elyaf ) tabanlı şeklindedir.

Flock Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinly üzerine kabartmalı kadife dokusu olup altında ise kağıt hamuru yada non-woven tabanlı şeklindedir.

Boyanabilir Duvar Kağıdı: Vinly ve Shaom karışımı kabartmalı yüzeyden oluşan bir defadan fazla boyanabilen ürünlerdir.

Tekstil Tabanlı Duvar Kağıdı: Plastik esaslı vinly olarak tek katmandan oluşan yoğun kullanımlı alanlar için darbelere karşı dayanıklı duvar kağıtlarıdır.

Bağcılar Duvar Kağıdı Ustası olarak uzman ekibimiz ile en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Evlerinizin duvarları ressam tuvali hassasiyetinde kaplanarak yaşam alanlarınızda konfor sağlanacak.