• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Bahçelievler Duvar Kağıdı Ustası

Bahçelievler Duvar Kağıdı Ustası

Bahçelievler Duvar Kağıdı Ustası özellikle son yıllarda yoğun göç alan ve ticaret merkezi olan Bahçelievler'de uzman ve tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Bahçelievler, İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. Yüzölçümü 16.7 kilometrekaredir. Bahçelievler İlçesi, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak ve Hürriyet mahallelerinin Yenibosna bölgeleri, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. Bahçelievler’e bağlı bucak ve köy yoktur.

Yıllar öncesinin lüks sınıfına giren duvar kağıdı kaplaması, günümüzde çeşitliliğin getirdiği rekabet ile uygun fiyatlara düşmüş ve artık bir çok mekânda kullanılır hale gelmiştir. Gerek kullanım kolaylığı gerekse de renk/desen çeşitliliği uygulama alanını genişletmiş ve oldukça fazla tercih edilir olmuştur.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

Emboss Duvar kağıdı: Uzun zamandır kullanılan tek katman kağıt hamurundan oluşan çeşittir.

Vınly Duvar Kağıdı: Üst katmanı plastik esaslı vinly yüzey üzerinde baskılı, altında ise kağıt hamuru yada non-woven ( elyaf ) tabanlı şeklindedir.

Flock Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinly üzerine kabartmalı kadife dokusu olup altında ise kağıt hamuru yada non-woven tabanlı şeklindedir.

Boyanabilir Duvar kağıdı: Vinly ve Shaom karışımı kabartmalı yüzeyden oluşan bir defadan fazla boyanabilen ürünlerdir.

Tekstil Tabanlı Duvar kağıdı: Plastik esaslı vinly olarak tek katmandan oluşan yoğun kullanımlı alanlar için darbelere karşı dayanıklı duvar kağıtlarıdır.

Son yıllarda temizlik kolaylığı sayesinde insanların toplu olarak bulunduğu alanlarda tercih edilirken, sanatsal bakış açısına sahip kullanıcılar tarafından da 3 boyutlu kaplamalar tercih edilmektedir. Ayrıca özel boyaların mekânlarını süslemesini arzu edenler tarafından da boyanabilir duvar kağıdı kaplamaları gözde hale gelmiştir.

Uygulanacak çeşit tercih edildikten sonra önemli bir konu kaplamanın yapılma aşamasıdır. Bu noktada Bahçelievler duvar kağıdı ustası tecrübeli ve uzman bir ekibe işi vermek uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Bahçelievler Duvar kağıdı Ustası ekip olarak yılların tecrübesini mekanlarınıza yansıtıyoruz. En kaliteli ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz hizmetlere sanatsal çalışmalarımızı da ekleyerek maksimum memnuniyet hedefliyoruz.