• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Bakırköy Duvar Kağıdı Ustası

Bakırköy Duvar Kağıdı Ustası

Bakırköy duvar kağıdı ustası, her yıl sürekli gelişme gösteren ve İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Bakırköy ilçesinde uzman ve dinamik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Bakırköy, İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan ilçedir. İstanbul'un batı yarısında, Çatalca Yarımadası üzerinde, Marmara Denizi'nin kuzeydoğu sahillerinde yer alır. 1926 yılında kurulan Bakırköy İlçesi, 1992'de bugünkü sınırlarına ulaşmıştır.

Duvar kağıdı kaplama özel bir sanattır. Sadece renk/desen seçmek yeterli değildir. Aynı zamanda da en kaliteli uygulamayı doğru malzemeler ile yapmak gerekir.

Duvar kağıdı piyasasında en çok tercih edilen çeşitler aşağıdadır. Bulunduğunuz mekana ve zevkinize göre en uygunu seçerek Bakırköy duvar kağıdı ustası ile ilk adımı atabilirsiniz.

Emboss Duvar kağıdı: Uzun zamandır kullanılan tek katman kağıt hamurundan oluşan çeşittir. Klasik duvar kağıdı da olarak bilinen bu model en çok tercih edilenler arasındadır. Özellikle evlerde sıkça kullanılmasının bir sebebi de fiyatlarının diğer çeşitlere göre uygun olmasıdır. kağıdın kalitesine göre fiyatları değişse de orta düzeyde bir tüketici için idealdir.

Vınly Duvar Kağıdı: Üst katmanı plastik esaslı vinly yüzey üzerinde baskılı, altında ise kağıt hamuru yada non-woven ( elyaf ) tabanlı şeklindedir. Bir üst seviye tüketicilerin tercihi çeşittir. Kullanım ömrü daha uzun olan bu model yeni yapılarda oldukça sık kullanılmaktadır.

Flock Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinly üzerine kabartmalı kadife dokusu olup altında ise kağıt hamuru yada non-woven tabanlı şeklindedir. Özel beğeniler için sıkça tercih edilmektedir. Düz bir desen yerine kabartmalı alternatifler tercih edenler için uygun bir çeşittir. 3 boyutlu kaplamalar için genelde bu çeşit duvar kağıdı kullanılmaktadır.

Boyanabilir Duvar kağıdı: Vinly ve Shaom karışımı kabartmalı yüzeyden oluşan bir defadan fazla boyanabilen ürünlerdir. Duvar kağıdı üretim teknolojisinin en üst sınıfında bulunan çeşittir. Özellikle duvar zemini yani beton zemin yerine farklı kabartmalar ile oluşan çalışmalar için sıkça tercih edilir. Boyanabilir olması sebebiyle kullanım ömrü en uzun olan çeşittir.

Tekstil Tabanlı Duvar kağıdı: Plastik esaslı vinly olarak tek katmandan oluşan yoğun kullanımlı alanlar için darbelere karşı dayanıklı duvar kağıtlarıdır. Bu çeşit daha çok insanların toplu halde bulunduğu mekânlarda kullanılır. Temizliğinin de kolay olması sebebi ile, hastane, okul gibi mekanlarda sıkça kullanılmaktadır.

Bakırköy duvar kağıdı ustası ekibi olarak yılların oluşturduğu tecrübelerimizi mekânlarınıza en doğru şekilde yansıtarak maksimum memnuniyetinizi hedefliyoruz.