• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Başakşehir Duvar Kağıdı Ustası

Başakşehir Duvar Kağıdı Ustası

Başakşehir Duvar Kağıdı Ustası arayan Başakşehir sakinlerine güvenilir hizmet vermektedir. Başakşehir ilçesi; 2008 yılında Küçükçekmece ve Esenler’den ayrılan mahalleler ile Bahçeşehir Belde Belediyesi’nin birleştirilmesiyle oluşmuştur. İlçe kurulmadan önce Başakşehir 1. ve 2. etapları, Güvercintepe, Şahintepe, Altınşehir, Ziya Gökalp mahalleleri ile Şamlar Köyü Küçükçekmece Belediyesi’ne; Başak mahallesi, Başakşehir 4. ve 5. Etaplar Esenler Belediyesi’ne; Bahçeşehir ise Büyükçekmece İlçesi’ne bağlı bir belde belediyesi durumundaydı. Daha sonra bu semtler birleştirilerek Başakşehir İlçesi kurulmuştur. Başakşehir İlçesi 10 mahalleden oluşmaktadır.

Özellikle son yıllarda bir çok mekânda tercih edilen duvar kağıdı kaplama işlemi için iki aşama vardır. Birinci aşama doğru modeli ve rengi seçmek. İkinci aşama Başakşehir duvar kağıdı ustası kaliteli hizmeti ile kaplama yaptırmak.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

Emboss Duvar kağıdı: Uzun zamandır kullanılan tek katman kağıt hamurundan oluşan çeşittir.
Vınly Duvar Kağıdı: Üst katmanı plastik esaslı vinly yüzey üzerinde baskılı, altında ise kağıt hamuru yada non-woven ( elyaf ) tabanlı şeklindedir.

Flock Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinly üzerine kabartmalı kadife dokusu olup altında ise kağıt hamuru yada non-woven tabanlı şeklindedir.

Boyanabilir Duvar Kağıdı: Vinly ve Shaom karışımı kabartmalı yüzeyden oluşan bir defadan fazla boyanabilen ürünlerdir.

Tekstil Tabanlı Duvar Kağıdı: Plastik esaslı vinly olarak tek katmandan oluşan yoğun kullanımlı alanlar için darbelere karşı dayanıklı duvar kağıtlarıdır.

Uygulama birçok aşamadan meydana gelir;
Karar aşaması: Öncelikle kaplama yapılacak duvar incelenir. Bu alana ne tür duvar kağıtlarının uygun olacağı listelenir. Mekânın sahibinin de istekleri dinlenerek ortak bir model kararı verilir. Karar verilirken; müşterinin zevkleri, istekleri beklentisinin yanında, ortamın ışık düzeni ve en uygun malzeme için tercihler sunulur.

Malzeme seçimi: Karar verildikten sonra kaplanacak duvar kağıdının cinsi belirlenir. Bu noktada en önemli konu kalitedir. Uzun yıllar duvarlarımızda yer alacak bir kaplamanın kaliteli olması kullanım kolaylığını da beraberinde getirir. Ucuz diye tercih edilecek bir ürün kısa sürede sorunlara sebep olacaktır.

Kaplama aşaması: Duvarlarınızı ekip olarak tuval gibi görüyoruz. İşimizi ciddiyet ve sanat eseri gibi uzman ekibimiz ile uyguluyoruz. Malzemenin kalitesinin yanında işçilik açısından da Başakşehir duvar kağıdı ustası olarak en yüksek standartlarda çalışıyoruz. Uygulamanın her aşamasında ışık ve görünüş testleri yapılarak doğru yansıma sürekli kontrol edilir.