• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Bayrampaşa Duvar Kağıdı Ustası

Bayrampaşa Duvar Kağıdı Ustası

Bayrampaşa Duvar Kağıdı Ustası İstanbul’un en büyük yerleşim yerlerinden biri olan Bayrampaşa'da uzman ve dinamik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Bayrampaşa günümüzde 11 mahalleden ve yaklaşık 273 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. Bayrampaşa; iş, eğitim, kültür, alış-veriş ve önemli bir ulaşım noktasını bünyesinde barındırmasından dolayı nüfusu gün içinde 1 milyona yaklaşmaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bayrampaşa, doğudan Eyüp, batıdan Esenler, güneyden Zeytinburnu, kuzeydoğudan Gaziosmanpaşa ile çevrilidir. Eyüp’ün bir semti olan Bayrampaşa’ya 1990 yılında ilçe statüsü verilmiştir.

Evdeki mutluluk konfordan geçer. Konfor ise zevkle dekore edilmiş ortamlar demektir. Duvar kağıdı uygulama ile özellikle son yıllarda her mekânın duvarları Bayrampaşa duvar kağıdı ustası ile adeta sanat gösterisi haline gelmiştir.

Yıllar öncesinin lüks sınıfına giren duvar kaplama artık piyasada oluşan dinamikler ile her mekânda tercih edilir hale gelmiştir. Özellikle ürün çeşitliliğinin artması fiyatlara olumlu yansımış ve her sınıftan tüketicinin tercihi haline gelmiştir.

Duvar Kağıt Uygulama

Uygulama birçok aşamadan meydana gelir;

  • Karar aşaması: Öncelikle kaplama yapılacak duvar incelenir. Bu alana ne tür duvar kağıtlarının uygun olacağı listelenir. Mekânın sahibinin de istekleri dinlenerek ortak bir model kararı verilir.

  • Malzeme seçimi: Karar verildikten sonra kaplanacak duvar kağıdının cinsi belirlenir. Bu noktada en önemli konu kalitedir. Uzun yıllar duvarlarımızda yer alacak bir kaplamanın kaliteli olması kullanım kolaylığını da beraberinde getirir.

  • Kaplama aşaması: Duvarlarınızı ekip olarak tuval gibi görüyoruz. İşimizi ciddiyet ve sanat eseri gibi uzman ekibimiz ile uyguluyoruz. Malzemenin kalitesinin yanında işçilik açısından da en yüksek standartlarda çalışıyoruz.

  • Son kontroller: Kaplama bittikten sonra farklı ışıklarda görünüş testi yapılır. Duvar kağıdının cinsine göre de ekstra testler uygulanarak en doğru işlemin yapıldığı onaylanır. Kullanım esnasında dikkat edilecek hususlar incelikle anlatılır ve teslim edilir.

Duvar kağıdı uygulama ustalık ister, hassasiyet ister, tecrübe ister. Bayrampaşa Duvar Kağıdı Ustası ekibi olarak yılların oluşturduğu tecrübelerimizi mekânlarınıza en doğru şekilde yansıtarak maksimum memnuniyetinizi hedefliyoruz.

En kaliteli malzemeleri ustalıkla sunarak evlerinizin konforu için hizmet ediyoruz. Kalite asla tesadüf değildir.