• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Beşiktaş Duvar Kağıdı Ustası

Beşiktaş Duvar Kağıdı Ustası

Beşiktaş Duvar kağıdı Ustası şehrin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Beşiktaş ilçesinde hizmet vermektedir. İstanbul’un, sur dışındaki en eski semtlerinden biridir. İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında, Tophane ile Ortaköy’ün arasındadır. Beşiktaş mitolojik çağlardan itibaren özelliğini koruyan bir bölge olmakla beraber, Bizans döneminde tanındı. Osmanlı dönemi ile bir yerleşim yeri kimliğini alan Beşiktaş’ta, hem devlet görevlilerinin hem de sıradan halkın yaşadığı semt olduğu için, ilçede çeşitli yapı tipleri mevcuttur. Osmanlı döneminde Beşiktaş, Kaptan-ı Deryaların semtiydi.

İnsanın temel ihtiyaçlarından birini sağlayan evlerimizin konforu yaşam kalitemizi direkt olarak etkiler. Ayrıca iş ortamları, sosyal alanlar, büyük tesisler gibi insanın olduğu her alanda dekorasyon oldukça önemlidir. Bu noktada devreye duvar kağıdı kaplama seçenekleri girer.

Onlarca farklı sınıfta yüzlerce modelin uygulanabileceği duvar kağıdı kaplama son yıllarda oldukça revaçta hale gelmiştir. Yıllar önce sadece lüks konutlarda kullanılan bu sistem artık her evde ana dekorasyon malzemesi olarak hayatımıza girmiştir.

Piyasada yaygınlaşmasının ana sebebi fiyatların uygun hale gelmesidir. Eski yıllarda çok fazla çeşidin bulunmadığı sektörde, talebe uygun sürekli yeni modeller ve uygulamalar piyasaya sürülmektedir. Rekabetin artması müşteriye olumlu yansımış fiyatlarda oldukça yüksek indirimler sağlanmıştır. Ayrıca çeşitliliğin de artması her zevke uygun bir model ve uygulamayı gündeme getirmiştir.

Uygulama birçok aşamadan meydana gelir;

  • Karar aşaması: Öncelikle kaplama yapılacak duvar incelenir. Bu alana ne tür duvar kağıtlarının uygun olacağı listelenir.

  • Malzeme seçimi: Karar verildikten sonra kaplanacak duvar kağıdının cinsi belirlenir. Bu noktada en önemli konu kalitedir. Uzun yıllar duvarlarımızda yer alacak bir kaplamanın kaliteli olması kullanım kolaylığını da beraberinde getirir.

  • Kaplama aşaması: Duvarlarınızı ekip olarak tuval gibi görüyoruz. İşimizi ciddiyet ve sanat eseri gibi uzman ekibimiz ile uyguluyoruz. Malzemenin kalitesinin yanında işçilik açısından da Beşiktaş duvar kağıdı ustası olarak en yüksek standartlarda çalışıyoruz.

Beşiktaş Duvar kağıdı Ustası olarak yılların tecrübesini işlerimize yansıtıyoruz. Uzman ve dinamik ekibimiz ihtiyacınız olan her noktada hizmete hazırdır. Yapmış olduğumuz tüm uygulamaları uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kalite asla tesadüf değildir.