• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Beykoz Duvar Kağıdı Ustası

Beykoz Duvar Kağıdı Ustası

Beykoz Duvar Kaplama Ustası, İstanbul’un bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış Beykoz ilçesinde hizmet vermektedir. Beykoz’un tarihine ilişkin olarak bilinen en eski tarih M.Ö. 900’lerdir. Bu dönemde deniz yoluyla gelip Beykoz’u kendilerine yurt edinen Traklar, Beykoz’da yerleştiği bilinen ilk halk olarak karşımıza çıkar. Her ne kadar sanat tarihçileri ve arkeologlar çok daha önceki dönemlerde Karadeniz’den Boğaz’a doğru seyreden tepelerde Apollon tapınağı benzeri yapıların olduğunu öne sürmekte.

Beykoz’un bir kent olarak tarihini çok daha önceki tarihlere götürmek gerektiğini iddia etseler de, örgütlü bir toplumsal hayatın Beykoz’da söz konusu tarihle birlikte başladığını söyleyebiliriz. Boğazın en güzel noktasında, muhteşem doğasıyla yer alan Boğazın İncisi Beykoz bir sanayi şehriydi artık. 2000'li yıllardan sonra fabrikaların kapanması ve taşınmasının ardından ilçemiz, konut, turizm, sağlık ve eğitim bölgesi olarak tanımlanmaya başladı.

Hayatımızın büyük kısmını evlerimizde geçiririz. Bu sebeple evlerin konforu ve rahatlığı hayatımıza olumlu veya olumsuz olarak yansır. Yıllar öncesinde lüks sınıfa giren duvar kağıdı kaplama artık günümüzde her mekan için tercih edilir olmuştur.

Piyasada çeşitliliğin artması fiyatlara olumlu yansıyarak, evlerden işyerlerine, okullardan kamu kuruluşlarına kadar bir çok tüketici artık duvar kağıdı uygulama tercih etmektedir. Her mekâna ve zevke uygun çeşidi ile boyanın yerini tamamen almaya adaydır.

Duvar kağıdı kaplatmak birkaç aşamadan meydana gelir. En çok dikkat edilmesi gereken malzemenin ve hizmetin yüksek kalitede olmasıdır. Malumunuz yaşam ortamının sağlığı ve yaptırdığımız işlemin uzun ömürlü olması gereklidir.

Öncelikle hangi çeşit bir malzeme kullanılacağı seçilmelidir. Akabinde Beykoz duvar kağıdı ustası uzman ekibin desteği ile uygulama yaptırılmalıdır.

  • Emboss Duvar kağıdı: Uzun zamandır kullanılan tek katman kağıt hamurundan oluşan çeşittir.

  • Vınly Duvar Kağıdı: Üst katmanı plastik esaslı vinly yüzey üzerinde baskılı, altında ise kağıt hamuru yada non-woven ( elyaf ) tabanlı şeklindedir.

  • Flock Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinly üzerine kabartmalı kadife dokusu olup altında ise kağıt hamuru yada non-woven tabanlı şeklindedir.

  • Boyanabilir Duvar kağıdı: Vinly ve Shaom karışımı kabartmalı yüzeyden oluşan bir defadan fazla boyanabilen ürünlerdir.

  • Tekstil Tabanlı Duvar kağıdı: Plastik esaslı vinly olarak tek katmandan oluşan yoğun kullanımlı alanlar için darbelere karşı dayanıklı duvar kağıtlarıdır.

Beykoz Duvar Kağıdı Ustası olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatalar ile sunuyoruz.