• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Beylikdüzü Duvar Kağıdı Ustası

Beylikdüzü Duvar Kağıdı Ustası

Beylikdüzü Duvar Kağıdı Ustası arayan Beylikdüzü ilçesi sakinlerinin hizmetindeyiz. Beylikdüzü’nün toplam yüzölçümü 360 kilometre karedir. Uzun bir sahil şeridi ve 1260 Yat kapasitesinde bir marinaya sahiptir. Beylikdüzü’nün doğusunda Avcılar kuzeyinde Esenyurt Batısında Büyükçekmece güneyinde ise Marmara Denizi bulunmaktadır Osmanlı İmparatorluğu İstanbul’u fethettiğinde Beylikdüzü Ordu’nun konaklaması için kullanılmaktaydı. 1993 te İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı karar ile Büyükçekmece’ye bağlanan bir belediye oldu. 2008 yılında ise büyüyerek ilçeye dönüştü. Tarihi dokusunu koruyan ve fazla göç almayan ilçede profesyonel duvar kağıt uygulama hizmeti vermekteyiz.

Onlarca farklı sınıfta yüzlerce modelin uygulanabileceği duvar kağıdı kaplama son yıllarda oldukça revaçta hale gelmiştir. Yıllar önce sadece lüks konutlarda kullanılan bu sistem artık her evde ana dekorasyon malzemesi olarak hayatımıza girmiştir.

Piyasada yaygınlaşmasının ana sebebi fiyatların uygun hale gelmesidir. Eski yıllarda çok fazla çeşidin bulunmadığı sektörde, talebe uygun sürekli yeni modeller ve uygulamalar piyasaya sürülmektedir. Rekabetin artması müşteriye olumlu yansımış fiyatlarda oldukça yüksek indirimler sağlanmıştır. Ayrıca çeşitliliğin de artması her zevke uygun bir model ve uygulamayı gündeme getirmiştir.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

Günümüzde her zevke uygun bir model ve uygulama bulmak mümkündür. Adeta sanatsal bir çalışma hassasiyetinde uygulanan sistemde beş ana sınıfta üretim yapılmaktadır.

  • Emboss Duvar kağıdı: Uzun zamandır kullanılan tek katman kağıt hamurundan oluşan çeşittir.

  • Vinly Duvar Kağıdı: Üst katmanı plastik esaslı vinly yüzey üzerinde baskılı, altında ise kağıt hamuru yada non-woven ( elyaf ) tabanlı şeklindedir.

  • Flock Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinly üzerine kabartmalı kadife dokusu olup altında ise kağıt hamuru yada non-woven tabanlı şeklindedir.

  • Boyanabilir Duvar kağıdı: Vinly ve Shaom karışımı kabartmalı yüzeyden oluşan bir defadan fazla boyanabilen ürünlerdir.

  • Tekstil Tabanlı Duvar kağıdı: Plastik esaslı vinly olarak tek katmandan oluşan yoğun kullanımlı alanlar için darbelere karşı dayanıklı duvar kağıtlarıdır.

Duvar kağıdı Kaplama Aşamaları
Duvar kağıdı kaplama sadece doğru modeli seçerek uygulama değildir. Uzmanlık ve hassasiyet isteyen bir süreçtir. Beylikdüzü duvar kağıdı ustası uzman ekibimiz ile uygulamanın her aşamasında profesyonel hizmet vermekteyiz.

İlk aşama tespittir: Öncelikle müşterinin talepleri dinlerin ve uygulanacak ortamda keşif yapılır. Müşterinin zevki de ön planda tutularak seçenekler sunulur. Beylikdüzü duvar kağıdı ustası uzman ekibimizin de tavsiyeleri doğru uygulama modeline karar vermekte etkendir.

Uygulama: Uygulama aşamasında uzman ekibimiz maksimum hassasiyet ile ve kaliteli malzeme kullanarak adeta sanatsal bir çalışma çerçevesinde memnuniyete en uygun işlem yapılır.