• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Beyoğlu Duvar Kağıdı Ustası

Beyoğlu Duvar Kağıdı Ustası

Beyoğlu Duvar Kağıdı Ustası, İstanbul’un kültür ve sanat merkezi olan Beyoğlu ilçesinde dinamik ve tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir. Beyoğlu ilçesi günümüzde, 45 mahalleden ve yaklaşık 225 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. İş, eğlence ve kültür merkezi olması nedeniyle bu ilçe sınırları içerisindeki gündüz ve gece nüfusu birkaç milyonu bulmaktadır. Bazılarına göre Beyoğlu, Karaköy’den Taksim’e kadar uzanan bölgedir. Bazılarına göre de, Tünel Meydanı’ndan Taksim’e uzanan bölümden ibarettir.

Duvar kağıdı kaplama artık tüm mekânlarda sıkça tercih edilmektedir. En kaliteli kullanım için doğru modeli seçmek önemlidir. Beyoğlu Duvar Kağıdı Ustası olarak seçim aşamasından uygulamaya, kullanım desteğinden garanti hizmetlerine kadar her aşamada yanınızdayız.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

  • Emboss Duvar kağıdı: Uzun zamandır kullanılan tek katman kağıt hamurundan oluşan çeşittir. Klasik duvar kağıdı da olarak bilinen bu model en çok tercih edilenler arasındadır. Özellikle evlerde sıkça kullanılmasının bir sebebi de fiyatlarının diğer çeşitlere göre uygun olmasıdır. kağıdın kalitesine göre fiyatları değişse de orta düzeyde bir tüketici için idealdir.

  • Vınly Duvar Kağıdı: Üst katmanı plastik esaslı vinly yüzey üzerinde baskılı, altında ise kağıt hamuru yada non-woven ( elyaf ) tabanlı şeklindedir. Bir üst seviye tüketicilerin tercihi çeşittir. Kullanım ömrü daha uzun olan bu model yeni yapılarda oldukça sık kullanılmaktadır.

  • Flock Duvar Kağıdı: Yüzeyinde vinly üzerine kabartmalı kadife dokusu olup altında ise kağıt hamuru yada non-woven tabanlı şeklindedir. Özel beğeniler için sıkça tercih edilmektedir. Düz bir desen yerine kabartmalı alternatifler tercih edenler için uygun bir çeşittir. 3 boyutlu kaplamalar için genelde bu çeşit duvar kağıdı kullanılmaktadır.

  • Boyanabilir Duvar kağıdı: Vinly ve Shaom karışımı kabartmalı yüzeyden oluşan bir defadan fazla boyanabilen ürünlerdir. Duvar kağıdı üretim teknolojisinin en üst sınıfında bulunan çeşittir. Özellikle duvar zemini yani beton zemin yerine farklı kabartmalar ile oluşan çalışmalar için sıkça tercih edilir. Boyanabilir olması sebebiyle kullanım ömrü en uzun olan çeşittir.

  • Tekstil Tabanlı Duvar kağıdı: Plastik esaslı vinly olarak tek katmandan oluşan yoğun kullanımlı alanlar için darbelere karşı dayanıklı duvar kağıtlarıdır. Bu çeşit daha çok insanların toplu halde bulunduğu mekânlarda kullanılır. Temizliğinin de kolay olması sebebi ile hastane, okul gibi mekânlarda sıkça kullanılmaktadır.

Beyoğlu Duvar kağıdı Ustası, en kaliteli malzemeleri ustalıkla sunarak evlerinizin konforu için hizmet ediyoruz. Kalite asla tesadüf değildir.