• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli
Çatalca Duvar Kağıdı Ustası

Çatalca Duvar Kağıdı Ustası

Çatalca Duvar Kağıdı Ustası, İstanbul’un en hareketli ilçesi Çatalca'da uzman ve dinamik ekibimiz ile en kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekteyiz.

Duvar kağıdı kaplama son yıllarda birçok tüketici tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Fiyatların uygun olması ve alternatif üretimlerin artması tercih oranına katkıda bulunmuştur.

Duvar kağıdı kaplamasını uzun ömürlü kullanmak için uygulamanın en doğru şekilde yapılması gereklidir. Çatalca Duvar kağıdı ustası olarak uygulamanın her aşamasında en kaliteli hizmet için hazırız.

Uygulama birçok aşamadan meydana gelir;

  • Karar aşaması: Öncelikle kaplama yapılacak duvar incelenir. Bu alana ne tür duvar kağıtlarının uygun olacağı listelenir. Mekânın sahibinin de istekleri dinlenerek ortak bir model kararı verilir. Karar verilirken; müşterinin zevkleri, istekleri beklentisinin yanında, ortamın ışık düzeni ve en uygun malzeme için tercihler sunulur.

  • Malzeme seçimi: Karar verildikten sonra kaplanacak duvar kağıdının cinsi belirlenir. Bu noktada en önemli konu kalitedir. Uzun yıllar duvarlarımızda yer alacak bir kaplamanın kaliteli olması kullanım kolaylığını da beraberinde getirir. Ucuz diye tercih edilecek bir ürün kısa sürede sorunlara sebep olacaktır. Malzeme seçiminden sonra farklı renk ve desen tercihlerinin de küçük parçalar halinde duvar üzerinde duruşuna bakılarak en uygun model seçilir.

  • Kaplama aşaması: Duvarlarınızı ekip olarak tuval gibi görüyoruz. İşimizi ciddiyet ve sanat eseri gibi uzman ekibimiz ile uyguluyoruz. Malzemenin kalitesinin yanında Çatalca Duvar Kağıdı Ustası olarak işçilik açısından da en yüksek standartlarda çalışıyoruz. Uygulamanın her aşamasında ışık ve görünüş testleri yapılarak doğru yansıma sürekli kontrol edilir. Kaplama malzemesinin yanı sıra duvar ile kağıt arasında kullanılan yapıştırıcı maddelerinde gerek sağlık açısından gerekse de uzun kullanıma uygun olması ilk sıradadır.

Birçok seçenek arasında seçim yapmak zor olacaktır. Kılavuz olsun diye bazı desen seçeneklerini sunuyoruz.

Duvar kağıdı Desenleri

Klasik Desenler: Bu desen çeşitleri yıllardır kullanılmakta olup daha çok duvar görünümlü yâda basit figürlerin tekrarı ile oluşturulmuştur. Yakın zamana kadar çokça tercih edilse de artık çok daha farklı tasarımlara yerini bırakmıştır.

Modern Desenler: Duvarlar artık ressamın tuvali gibi olmuştur. Modern bir sanat eserini andıran desenler ile yaşam ortamları muhteşem görüntülere kavuşur.

3 Boyutlu Desenler: Özellikle doğa düşkünü kişiler tarafından tercih edilir. Arzu edilen bir fotoğraf yâda figür 3 boyutlu olarak duvarlara işlenir. Gerçekçi görüntüsü özel bir hava katar.

Doğa Desenleri: Bu çerçevede en çok kullanılan desenler ahşap ve doğal taş görünümlü olanlardır.