• Bizi Arayın
    0541 342 8601
  • Adres Bilgileri
    Tüm Türkiye Geneli

Ucuz Duvar Kağıtları

Ucuz duvar kağıtları yerine uygun duvar kağıtları demeyi daha doğru buluyoruz. Maalesef ki piyasada ucuz anlayışı ile kalitesizlik yan yana durmaktadır. Bu sebeple biz ucuz değil uygun fiyatlı hizmet veriyoruz.

Bir ürünün değeri sadece malzeme fiyatı ile ölçülmez. Alınan hizmet de bu değer dâhil hesaplanmalıdır. Uzman ekibimiz ile piyasanın en kaliteli Duvar Kâğıdı ürünlerini en uygun fiyata sunmaktayız.

Duvar kâğıdı kaplatma kararı uzun soluklu bir yolun başlangıcına karar vermektir. Bu sebeple kaliteli malzeme ve hizmet son derece önemlidir. Bu çerçevede ucuz/uygun fiyat analizini yeniden yapalım.

Duvar kâğıdı kaplama yıllar önce lüks tüketim sınıfına giriyordu. Bunun sebebi piyasada ürün çeşitliliğinin az olması sonucu oluşan tekeldi. Bu durum tüketiciye çok fazla seçeneğin olmadığı bir ortam oluşturarak karara zorunlu kılınıyordu. Rekabetin az olması da fiyatlar ile gelişi güzel oynamaya ortam oluşturuyordur.

Son yıllarda ticari piyasada olan zenginlik; Duvar kâğıdı üretimine de yansımıştır. Gelişen tüketici beğenileri dikkat alınarak son teknoloji ile üretilen Duvar kâğıtları piyasada çeşitliliği buna bağlı olarak ta rekabeti artırmıştır. Bu rekabet ortamı kaliteyi artırırken fiyatlarda da indirim sağlamıştır.

Gerek kullanım kolaylığı gerekse de çeşitlilik artık her mekânda kullanımı yüksek oranda artırmıştır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır.

Bunlarda birincisi malzemenin kalitesidir. Malumunuz duvar kâğıdı kaplama, boyama gibi değildir. Bir kez uygulama yapıldıktan sonra uzun yıllar kullanım düşünülür. Ayrıca boyanabilir duvar kâğıtlarının piyasada yerini alması ile kullanım ömrü çok daha uzun sürelere yayılmıştır. O halde uzun süreli kullanım için gerekli durum malzemenin kalitesi olmaktadır. Sırf ucuz diye alınan kalitesi bir duvar kâğıdı bir süre sonra yıpranmalara sebep olmaktadır. Bu durum da ekstra maliyetler ile hesap edilenin çok üzerinde bir bütçe demektir. “Ucuz ürün alacak kadar zengin değilim” sözü bu durumu çok iyi açıklamaktadır.

İkinci husus hizmetin kalitesidir: Duvar kâğıdı ne kadar kaliteli olursa olsun doğru bir uygulama yapılmadığında sonuç pekte memnun etmez. Bu sebeple sadece ürünün değil hizmetin kalitesi de iyi analiz edilmelidir.